:)

  1. "Acea fată fără nicio putere,acea fată care pierde câte o persoană zilnic.Toţi pleacă din jurul ei,lăsând-o singură.Ea,acea fată care a încercat mereu să dea ce-i mai bun pentru cei la care ţine,căzând de cele mai multe ori în bucăţi,fiind îndurerată că nimeni nu vede nimic din ceea ce face.Da,chiar ea,care nimeni nu o răsplăteşte,nimeni nu-i alină durerea.Visul ei cel mai mare este acela să moară,dar ea nu se dă bătută aşa uşor,ştie să aleagă drumul corect,dar mereu dă de gropi care o pun la încercare.Acea fată pierde cele mai bune ocazii ale vieţii ; îi pierde pe toţi din cauza caracterului ei nebun,şi nici nu realizează asta.
    Îi este frică de viitor,de ceea ce i s-ar putea întâmpla.
    Mereu se gândeşte la aceste cuvinte : “Nimeni nu se salvează singur”, şi îşi dă seama că nu o să vină nimeni niciodată să o salveze.
    Acea fată sunt eu dar .. poţi fi chiar si tu,cea care citeşte asta."
    – (via fix-in-inima-ta)
X
X
Try Wicked Premium
X